Bülbüloğlu Çelik Endüstrisi Sanayi ve Ticaret A.Ş ( BCES ) 2006 yılında Yenikent / ANKARA lokasyonunda kurulmuştur.

23.000 m2 kapalı alana, 2.500 m2 iklim kontrollü boyahaneye ve toplamda 37.000 m2 alana sahip olan firmamız, proje tipine göre yılda 22.000 ton üretim kapasitesi, deneyimli teknik kadrosu ve rekabetçi fiyatları ile başta güç santralleri ve köprüler olmak üzere endüstriyel tesisleri, baraj daimi teçhizatlarını, kuleleri, tankları, alışveriş merkezlerini, hizmet yapılarını, konveyör sistemlerini de kapsayan geniş bir yelpazede değerli müşterilerimize çelik konstrüksiyon imalatı ve montajı konusunda hizmet vermekteyiz.

Bülbüloğlu Çelik Bünyesinde;

  • 19 Mühendis,
  • 10 Tekniker,
  • 8 Formen,
  • 11 İdari Personel,
  • 110 Usta – İşçi personelini bulundurmaktadır.

Firmamız, talep edildiği takdirde, projelerde dizayn sorumluluğunu da üstlenerek müşterimize bütçe optimizasyonuna yönelik alternatif çözümler sunma ve güçlü kadromuz ile imalata yönelik teknik destek de verebilmektedir.

Firmamız, Kalite (ISO 9001), Çevre(ISO 14001), İş Sağlığı ve Güvenliği (OHSAS 18001), Kaynaklı imalat yeterliliği (ISO 3834-2) entegre sistemine ait tüm belgelere sahiptir ve sahip olduğu entegre sistemini üretiminin her aşamasında uygulamaktadır. Yine sahip olduğumuz “Çelik Yapılar için Teknik Gerekler EN 1090-2 CE Markalama Exc.4 “ belgemiz ile tüm Avrupa ülkelerinde de hizmet verebilmekteyiz.

           

Her projede yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedeflemek, sözleşmede yer alsın veya almasın imalatlarındaki kalite değerlerinde asla taviz vermemek, zamanında ve planlı olarak gerçekleştirilen imalatlar ile işin sürekliliğinin sağlamak, projenin son aşamasına kadar bir çözüm ortağı olarak müşterilerimizin yanında yer almak gibi prensiplerimiz, firmamızın kısa sürede önce Türkiye’nin ardından da dünyanın en büyük taahhüt firmalarını müşteri portföyüne eklemesini ve 100 + başarılı projesi ile 14 farklı ülkeye ihracat yapmasını sağlamıştır.

Bülbüloğlu Çelik Endüstrisi Sanayi ve Ticaret A.Ş, kardeş firmaları Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş, Bülbüloğlu İnşaat ve Makina Sanayi Ticaret A.Ş, Holiday INN Kavaklıdere ve Bülbüloğlu Holding bünyesinde hizmet vermektedir.

© 2016 Bülbüloğlu Çelik Endüstri Sanayi Ticaret A.Ş.